مفروش ایران توافق آمریکا دونالد ترامپ

مفروش: ایران توافق آمریکا دونالد ترامپ ریاست جمهوری اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار اجتماعی به حکم تبرئه مرتضوی اعتراض کردیم / وکیل‌ شرکت تامین اجتماعی

وکیل‌مدافع شرکت تامین اجتماعی از اعتراض نسبت به حکم تبرئه سعید مرتضوی در دادگاه تجدیدنظر در بخشی از پرونده تامین اجتماعی خبر داد. 

به حکم تبرئه مرتضوی اعتراض کردیم / وکیل‌ شرکت تامین اجتماعی

وکیل شرکت تامین اجتماعی: به حکم تبرئه مرتضوی اعتراض کردیم

عبارات مهم : پرونده

وکیل مدافع شرکت تامین اجتماعی از اعتراض نسبت به حکم تبرئه سعید مرتضوی در دادگاه تجدیدنظر در بخشی از پرونده تامین اجتماعی خبر داد.

مجتبی نظری در گفت و گو با ایسنا گفت: سعید مرتضوی در رابطه با تحصیل مال نامشروع و تصدی غیرقانونی با حکم دادگاه بدوی به حبس و پرداخت جزای نقدی محکوم شده است بود که با اعتراض ما و سعید مرتضوی، پرونده به دیوان عالی ارسال شد و در نهایت با نظر دیوان به شعبه 22 دادگاه تجدیدنظر جهت بررسی ارسال شد.

به حکم تبرئه مرتضوی اعتراض کردیم / وکیل‌ شرکت تامین اجتماعی

وی افزود: شعبه 22 دادگاه تجدیدنظر بعد از پیگیری به پرونده، مرتضوی را از اتهامات وارده تبرئه کرد که ما نسبت به رای صادره اعتراض کرده ایم.

نظری یادآور شد: بخش دیگری از پرونده سعید مرتضوی که مربوط به تصرف غیرقانونی و اهمال در انجام وظیفه بود و متهم به شلاق محکوم شده است بود، با اعتراض ما و سعید مرتضوی به شعبه 68 دادگاه تجدیدنظر استان ارجاع شده است که همچنان در حال بررسی است و فعلا وقت پیگیری به آن تعیین نشده است.

وکیل‌مدافع شرکت تامین اجتماعی از اعتراض نسبت به حکم تبرئه سعید مرتضوی در دادگاه تجدیدنظر در بخشی از پرونده تامین اجتماعی خبر داد. 

به گزارش ایسنا، جلسه پیگیری به بخشی از پرونده سعید مرتضوی مربوط به تامین اجتماعی 17 مهر ماه امسال در شعبه 22 دادگاه تجدیدنظر برگزار شد و مجتبی نظری وکیل مدافع شرکت تامین اجتماعی بعد از آخر جلسه پیگیری در جمع خبرنگاران گفت: جلسه امروز غیرعلنی بود و سعید مرتضوی به علت بیماری در جلسه حضور نداشت و آقای جعفری وکیل مدافع اش به بیان دفاعیات خود پرداخت.

وی افزود: جلسه امروز خوب بود و ما مطالب مان را مطرح و لایحه نیز ارائه کردیم. آقای جعفری نیز از مرتضوی دفاع کرد؛ ان شاءالله طبق قانون و عدالت رای صادر شود. نظر کارشناسان در این جلسه قرائت نشد؛ لیکن اصل عنوان ما راجع به تصدی غیرقانونی بر اساس رای دیوان عدالت اداری و مدرک تحصیلی بود.

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای 7 آذر ماه امسال در نشست خبری در پاسخ به سوالی مبنی بر حرف های مرتضوی راجع به قاضی پیگیری کننده به پرونده اش، گفت: من در جریان این عنوان نیستم. آقای مرتضوی سه پرونده داشت. یک پرونده در رابطه با قتل هایی بود که شکات شکایت کردند و بعد دادگاه قتل عمد تشخیص داد و مباشرین را محکوم کرد ولی چون رضایت دادند، قصاص انجام نشد و از باب جنبه عمومی تحمل کیفر کردند. آقای مرتضوی در آن پرونده به معاونت در قتل عمد متهم شد. نهایتا دادگاه بدوی، آقای مرتضوی را به 5 سال حبس محکوم کرد و دادگاه تجدیدنظر به خاطر اظهار ندامت به دو سال تخفیف داد.

به حکم تبرئه مرتضوی اعتراض کردیم / وکیل‌ شرکت تامین اجتماعی

وی افزود: یک پرونده دیگر هم راجع به شرکت تامین اجتماعی و رای دیوان عدالت اداری بود و بحث این بود که آقای مرتضوی در آن مقطع می تواند به عنوان رییس شرکت باشد یا خیر. این پرونده در دادگاه پیگیری شد که دادگاه بدوی به مجرمیت و شش ماه حبس رای داد ولی دادگاه تجدیدنظر نپذیرفت و از این اتهام تبرئه کرد. یک پرونده دیگر راجع به تحقیق و تفحص از شرکت تامین اجتماعی است که در ارتباط با آن پرونده هنوز حکم صادر نشده و بخشی را نقص گرفتند و بازگشته است.

واژه های کلیدی: پرونده | اعتراض | دادگاه | سعید مرتضوی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs